praca

Oferta pracy jest to ogłoszenie pracodawcy, dotyczące co najmniej jednego stanowiska w określonym zawodzie lub specjalności. Oferty od siebie bardzo się różnią. Różnią się zaletami jakimi pracodawca korci nowego pracownika. Zadania, które pracownik będzie musiał wykonywać w danym zawodzie są zbliżone do innych. Tak samo wynagrodzenia, które zazwyczaj są podawane w widełkach.

Zatrudnienie pracownika niekiedy wiąże się z wieloetapową rekrutacją. Podczas z każdych z etapów pracownik ma różne wrażenia. Wiedząc o tym trzeba nastawić się na cierpliwość, bo to ona jest jedną z ważnych cech pracownika.

Rodzaje ofert pracy

– oferta otwarta – to taka, na którą pracodawca wyraził zgodę aby była upowszechniona z jego danymi kontaktowymi,
– oferta zamknięta – to taka, co pracodawca zastrzegł swoje dane do wiadomości Urzędu Pracy i tylko osób zarejestrowanych w urzędzie.

Szeroki wybór ofert pracy w Bochni znajdziesz na https://www.gowork.pl/praca/bochnia;l.

Oferty pracy w Bochni

Księgowy / Księgowa. Oferta z portalu internetowego. Jest to praca zdalna jest też możliwość pracy u klienta w firmie jest ona na pełny etat. Rozpoczęcie zatrudnienia jest datowane na 05 marca 2022 roku. Wynagrodzenie netto waha się w widełkach od 5535-15990 miesięcznie.

Zakres obowiązków jest następujący:

– indywidualne prowadzenie pełnej księgowości klientów wg. obowiązujących przepisów,
– kompleksowa obsługa klientów,
– kontrola dokumentów i prawidłowości księgowań,
– sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
– tworzenie listy płac razem z deklaracjami ZUS,
– sporządzanie zestawień i analiz,
– aktywny kontakt mailowy z klientami,
– kontakt z urzędami.

Specjalista ds. Sprzedaży. Oferta z portalu internetowego.. Informacje zwrotne są dostępne u agenta zatrudnienia. Umowa jaką podpisuje zainteresowany z pracodawcą to umowa o pracę. Jest to umowa na pełny etat. Praca na tym wakacie rozpoczyna się 02 marca 2022 roku. Wynagrodzenie przedstawione jest w widełkach 5000-8500 złotych brutto miesięcznie.

Zakres obowiązków to:

– kontakt z klientami,,
– sprzedaż i promowanie produktów i usług,
– reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta,
– budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Pracodawca zapewnia szkolenia, możliwość awansu w strukturach firmy.

Magazynier. Oferta z portalu internetowego. Informacje dotyczące zatrudnienia dostępne u osoby prowadzącej rekrutację. Pracodawca zapewnia umowę o pracę, zatrudnienie na pełny etat. Wakat rozpoczyna się od 20 marca 2022 roku.

Zakres obowiązków pracownika:

– wykonywanie obowiązków operacji związanych z odbiorem i wysyłką towaru oraz procesami inwentaryzacyjnymi,
– prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej,
– zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do produkcji,
– aktualizowanie danych dotyczących zapasów w systemie,
– obsługa urządzeń magazynowych.

Nauczyciel – Korepetytor przedmiotów humanistycznych. Elastyczny sposób zatrudnienia. Do wyboru umowa zlecenie, umowa o pracę. Pełny etat lub jego część. Praca stacjonarna lub zdalna. Wynagrodzenie mieści się w widełkach 40-60 złotych brutto za godzinę pracy. Oferta ważna do 4 marca 2022 roku.

Zakres obowiązków:

– udzielanie korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum i przygotowanie ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego

Doradca klienta. Zatrudnienie na pełny etat, pracodawca proponuje umowę o pracę, miejsce pracy Bochnia. Rekrutacja trwa do 19 marca 2022 roku. Wynagrodzenie to stała podstawa plus premia za wyniki.

Do obowiązków pracownika będzie należało:

– śledzenie nowinek technicznych i dzielenie się wiedzą o nich z Klientami,
– obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszych dla nich sprzętów,
– aktywna sprzedaż,
– dbanie o ekspozycję.

Ekspert ds. produktów finansowych. Praca mobilna na pełny etat, rekrutacja do 6 marca 2022. Więcej informacji u specjalisty ds. rekrutacji. Praca w Bochni.

Zakres obowiązków:

– realizacja celów sprzedażowych,
– pozyskiwanie nowych Klientów,
– prezentowanie oferty Banku,
– realizowanie potrzeb Klientów,
– kompleksowa obsługa Klientów.

Lektor – Nauczyciel języka angielskiego. Praca na pełny etat, umowa podpisywana z pracodawcą to albo umowa zlecenie, umowa o pracę, kontrakt B2B

Do obowiązków pracownika będzie należało prowadzenie zajęć z języka angielskiego stosując standardy firmy.

Monter mebli i ekspozycji sklepowych – podwykonawca. Praca na pełny etat, Umowa podpisywana z pracodawcą to kontrakt B2B. Oferta ważna do 17 marca 2022 roku. Zakres obowiązków podwykonawcy to:

– montaż mebli pokojowych oraz kuchennych u Klienta,
– prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli.

Wynagrodzenia 20000-30000 netto miesięcznie.

Zarobki w Bochni nie wskazują na duże odchylenia od średniej krajowej, stanowisk jest wiele. Aby przebrnąć przez wszystkie oferty, które mogą być odpowiednie dla pracownika, trzeba trochę posiedzieć i aktualizować swoją bazę wakatów. Stanowiska ,które są podawane na ogólnych stronach czekają na wielu pracowników, którzy wyślą swoje zgłoszenia, ale żeby być tym ,którego pracodawca wybierze trzeba obudzić w sobie lisa i znaleźć sposób na dotarcie do osoby decydującej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here