Zbiornik do paliwa na terenie firmy. Tańsze tankowanie i nadzór nad zużyciem paliwa

Prowadzenie firmy bardzo często związane jest z koniecznością zakupu dużych ilości paliwa. To standard w firmach transportowych, ale też wielu innych, w których często korzysta się z pojazdów lub maszyn napędzanych silnikami spalinowymi. Aby obniżyć koszty paliwa i zwiększyć nadzór nad jego wydawaniem, warto zdecydować się na zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe lub chociaż zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy. Jeśli takie zbiorniki znajda się na terenie firmy, koszty paliwa znacznie się obniżą.

Zbiornik na terenie firmy, to większy nadzór nad wydawaniem paliwa

Nie jest tajemnicą, że w firmach zatrudniających kierowców paliwo może znikać, a tankowanie za pieniądze pracodawcy do prywatnych zbiorników czy kanistrów nie jest tak rzadkie jak się może wydawać. Zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa zamontowane na terenie firmy tak naprawdę rozwiązują ten problem, tym bardziej, jeśli przy nich jest monitoring. Żaden kierowca w tej sytuacji nie zaryzykuje kradzieży paliwa, bo tak można nazwać tankowanie za pieniądze pracodawcy do prywatnych kanistrów. Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe na terenie firmy to jeszcze jedno i to duże udogodnienie. Posiadając je, na paliwo będzie można wydawać o wiele mniej.

Paliwo w hurtowych cenach

Jeśli na terenie firmy jest pojemny Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy lub zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa, można paliwo zamawiać w hurtowych ilościach. Takich zamówień nie dokonuje się na stacjach benzynowych tylko u hurtowników. Tam paliwo jest o wiele tańsze, co więcej, dowożone na miejsce. Pracownik hurtowni paliw dowiezie paliwo pod wskazany adres. Dowozi się je samochodami ciężarowymi, dlatego warto montować zbiornik w miejscu, do którego jest dogodny dojazd.

Cena paliwa w hurcie jest oczywiście znacznie niższa od ceny paliwa na stacjach benzynowych, jednak można ją dodatkowo obniżyć. Szczególnie przy zamawianiu sporych ilości paliwa czy przy podpisywaniu stałej umowy na jego dostawę można liczyć na dodatkowe rabaty.

Montaż zbiornika zawsze jest łatwy

Naziemne zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy czy inne paliwo zamontować można nawet we własnym zakresie. Aby jednak nie tracić miejsca na terenie firmy, lepiej zdecydować się na zbiorniki dwupłaszczowe zakopywane w ziemi. Ich montaż jednak nie jest już tak prosty, dlatego zamiast działać samodzielnie, lepiej zlecić usługę montażu fachowcom, którzy ją wykonają jak należy i wszystko odpowiednio podłączą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here